Beregszászi Vásár '2021

2021. június 25. - 2021. június 27.

Helyszín: Beregszász | Jellege: Családi rendezvény

2021. június 25–27-én (pénteken, szombaton és vasárnap) a beregszászi Kossuth téren megszervezik a Beregszászi Vásár című kétnapos rendezvénysorozatot. A kirakodóvásár mellett kulturális programok is várják az érdeklődőket. 

Beregszászi Vásár '2021

2021. június 25., péntek

(közép-európai idő)

8.00-20.00 – Utcai kirakodóvásár (Kossuth tér);

11.45 – a Beregszászi Kodály Zoltán Művészeti Iskola mazsorettjeinek és fúvószenekarának ünnepi felvonulása (Kossuth tér);

12.00 – A Beregszászi Vásár 2021 ünnepélyes megnyitója (Kossuth tér, színpad);

12.30 – A Beregszászi Kodály Zoltán Művészeti Iskola diákjainak és tanárainak koncertprogramja (Kossuth tér, színpad);

14.30 – Polina Dzopko, a Beregszászi Városi Tanács Művelődési és Szabadidőközpontja vokális szakkörének tagja, vezető Viktoria Dzopko (Kossuth tér, színpad);

14.40 – Seres Leila és Tímea, a Beregszászi Városi Tanács Művelődési és Szabadidőközpontja vokális szakkörének tagjai (Kossuth tér, színpad);

14.50 – Viktoria Tkacs (Kossuth tér, színpad);

15.30 – ATAS show-csoport, vezetője Szvitlana Kononenko, koreográfus Aljona Gerhardt (Kossuth tér, színpad);

16.00 – Valentina Halaj (Kossuth tér, színpad);

16.20 – Street Dance show-csoport, vezetője Meggyesi Anita (Kossuth tér, színpad);

17.00 – Akszenyija Bezik (Kossuth tér, színpad);

17.30 – Harmónia versenytáncklub, vezetője Volodimir Ficaj (Kossuth tér, színpad);

18.00 – Seres Tímea (Kossuth tér, színpad);

18.30 – Ljudmila Palamarcsuk (Kossuth tér, színpad);

19.00 – Katerina Vohminceva (Kossuth tér, színpad).

2021. június 26., szombat

(közép-európai idő)

8.00-20.00 – Utcai kirakodóvásár (Kossuth tér);

9.00 – A Beregszászi kistérség asztalitenisz-kupája (Hősök tere);

10.00 – A badalói művelődési ház tánckollektívája (Kossuth tér, színpad);

10.30 – A halábori művelődési ház Tiszavirág tánckollektívája, vezetője Kádár Szilvia, koreográfus Kovács István (Kossuth tér, színpad);

11.05 – Az oroszi művelődési ház Kökörcsin színjátszó csoportja, vezetője Mihók Erika (Kossuth tér, színpad);

11.20 – A vári művelődési ház Nefelejcs tánckollektívája, vezetője Radvánszki Krisztina, koreográfus Kovács István (Kossuth tér, színpad);

11.30 – A gecsei művelődési ház Kék Viola tánckollektívája, vezetője Botos Viola, koreográfus László Georgina (Kossuth tér, színpad);

12.05 – A kígyósi művelődési ház Szederinda tánckollektívája, vezetője Iván-Bíró Ilona, koreográfus Rádik Krisztián (Kossuth tér, színpad);

12.35 – A csomai művelődési ház Bokréta folklórcsoportja, vezetője Reskó-Papp Angéla, művészeti vezető Ruszin Ábel István (Kossuth tér, színpad);

13.00 – A csetfalvai tánckollektíva, vezetője Tóth Natália, koreográfus Kovács István (Kossuth tér, színpad);

13.20 – A benei Gyöngyvirág és Szélrózsa folklóregyüttesek, vezető Holozsai Erzsébet (Kossuth tér, színpad);

13.35 – Az oroszi Hangraforgók Könyvtári Kör citeraegyüttese (Kossuth tér, színpad);

14.00 – ATAS show-csoport, vezetője Szvitlana Kononenko, koreográfus Aljona Gerhardt (Kossuth tér, színpad);

14.30 – Street Dance show-csoport, vezetője Meggyesi Anita (Kossuth tér, színpad);

15.00 – Harmónia versenytánc-klub, vezetője Volodimir Ficaj (Kossuth tér, színpad);

15.30 – Polina Dzopko, a Beregszászi Városi Tanács Művelődési és Szabadidőközpontja vokális szakkörének tagja, vezető Viktoria Dzopko (Kossuth tér, színpad);

15.40 – Vladiszlava Kalabizska, a Beregszászi Kodály Zoltán Művészeti Iskola diákja, vezető Katerina Vohminceva-Antal (Kossuth tér, színpad);

15.50 – Seres Leila és Tímea, a Beregszászi Városi Tanács Művelődési és Szabadidőközpontja vokális szakkörének tagjai (Kossuth tér, színpad);

16.00 – A Beregszászi Városi Tanács Iskolán Kívüli Oktatási Központjának Lileji ukrán népdalegyüttese, vezetője Ljudmila Palamarcsuk (Kossuth tér, színpad);

16.10 – Darja Csorba, a Beregszászi Kodály Zoltán Művészeti Iskola diákja, vezető Tetyana Gorzov (Kossuth tér, színpad);

16.20 – Darja Volohina, a Sztruni Berehova vokális együttes szólistája, vezető Akszenyija Bezik (Kossuth tér, színpad);

16.30 – Gelebán Karolina (Kossuth tér, színpad);

16.50 – Valentina Halaj (Kossuth tér, színpad);

17.10 – Anasztaszija Simik (Kossuth tér, színpad);

17.30 – Ljudmila Palamarcsuk (Kossuth tér, színpad);

17.50 – Katerina Vohminceva (Kossuth tér, színpad);

18.10 – Seres Leila és Tímea, a Beregszászi Városi Tanács Művelődési és Szabadidőközpontja vokális szakkörének tagjai (Kossuth tér, színpad);

18.30 – Seres Tímea (Kossuth tér, színpad);

18.50 – Akszenyija Bezik (Kossuth tér, színpad);

19.10 – Oleg Kuznyecov (Kossuth tér, színpad);

19.20 - Élet zenekar (Kossuth tér, színpad).

2021. június 27., vasárnap

(közép-európai idő)

16.00 – Járási labdarúgó-bajnokság, 8. forduló: FC Beregvidék (Beregszász) – FC Teszla (Szőlősvégardó) (Barátság stadion).

Hírek

  • Horváth Sándor 65 éves

    Horváth Sándor kárpátaljai költő, író, újságszerkesztő és kultúrpolitikus szeptember 16-án ünnepelte 65. születésnapát. A Fegyir Potusnyák Kárpátaljai Megyei Könyvtár Idegennyelvű Osztályának szervezésében ez alkalomból író-olvasó találkozóra került sor.

  • Kárpátaljai vadászíró előadása Budapesten

    Az Országos Magyar Vadászati Védegylet budai székházában tartotta meg szokásos havi összejövetelét a Vadász Könyvklub Egyesület. Az egyesület tagjai az ilyen alkalmakon beszélik meg a legfontosabb dolgokat, kitűzik az új célokat, továbbá meghívnak egy-egy vendéget. Ezúttal Stók Lajos kárpátaljai vad...

  • Elhunyt Szakcsi Lakatos Béla

    Életének 80. évében vasárnap hajnalban elhunyt Szakcsi Lakatos Béla Kossuth-díjas zongoraművész, zeneszerző, a nemzet művésze, a magyar dzsessz kiemelkedő alakja – tudatta a Magyar Jazz Szövetség. Mint a szervezet közösségi oldalán írta, Szakcsi Lakatos Béla személye összefonódott a magyarországi...

Események

Copyright © 2022 KMMI